Zaproszenia ślubne lolki – kreatywność pary młodej nie zna granic

Każda para młoda przygotowując się do tego wyjątkowego i cudownego dnia kiedy powiedzą sobie sakramentalne TAK w obecności najbliższej rodziny i przyjaciół pragnie, by ta uroczystość była piękna i niezapomniana zarówno dla nich jak i dla wszystkich gości.

Fantastyczny pomysł w rozsądnej cenie

Młode pary prześcigają się w tworzeniu i kupowaniu drogich i fikuśnych zaproszeń dla gości podczas gdy nie chodzi o to, aby zaproszenie było drogie, ale przede wszystkim pomysłowe i przyciągające oko. Zaproszenie z zabawnymi lolkami – ludzikami w formie kreskówki nie tylko jest fajnym i kreatywnym pomysłem, ale także bardzo przystępnym cenowo. Ludziki trzymające się za ręce, dające sobie buziaka lub stojące przy kreskówkowym księdzu wywołują na twarzy uśmiech i sprawiają, że każdy może się z nimi identyfikować.

Oryginalny pomysł dla każdego

Wybierając zaproszenie ślubne z kreskówkowymi postaciami na przedzie młoda para pokazuje gościom i wszystkim zaproszonym osobom, że ma do siebie dystans i jest bardzo pomysłowa. Do takich zaproszeń można dobrać również winietki, menu lub zawieszki z takim samym motywem, aby cała oprawa graficzna ślubu i wesela była spójna.