Kartka z kalendarza jako zaproszenie

Przygotowując ślub i wesele, jedną z podstawowych i najważniejszych spraw jest zapraszanie gości weselnych. Wybór zaproszeń jest więc bardzo ważną decyzją, gdyż zostaną one w domach osób zapraszanych na zawsze.

Na co się zdecydować?

O zaproszenia warto zadbać około pięciu miesięcy przed dniem ślubu. Wtedy zdążą zostać wydrukowane i dostarczone wszystkim gościom. Oferta zaproszeń ślubnych jest niezwykle bogata. Są to m.in. zaproszenia tradycyjne – otwierające się karty, najczęściej wytłaczane i w jasnym kolorze. Inny rodzaj to zaproszenia cięte laserem, gdzie pierwsza strona ma malutkie wycięcia w tekturce, które układają się w różne wzory. Kolejne rodzaje zaproszeń, to takie robione ręcznie, lub znajdujące się w specjalnych pudełkach. Jednak, jednym z ostatnich ślubnych trendów stały się takie imitujące wydruki, z którymi można spotkać się na co dzień.

Zaproszenia ślubne

Kartka z kalendarza jako zaproszenie – stylizacja w tej formie jest interesująca i bardzo symboliczna. W ciekawy sposób jest na nich przedstawiona data ślubu, imiona Pary Młodej i inne ważne informacje dotyczące wielkiego dnia. Często jest tam typowa dla kalendarzy wiadomość o tym, kiedy nastąpi wschód i zachód słońca, a także, który to dzień roku. Ich cena waha się zazwyczaj od trzech do pięciu złotych.