Jak wybrać wyjątkowe zaproszenia ślubne

Kartki z oryginalnymi zaproszeniami na ślub już od kilku sezonów cieszą się sporą popularnością wśród nowożeńców. Coraz więcej par decyduje się na skorzystanie z takiej właśnie propozycji. Chcą w ten sposób podkreślić swoją oryginalność lub zwrócić uwagę na jakiś aspekt swojej osobowości. Wszelkie klasyczne wzory, choć niewątpliwie mają grono zwolenników, powolutku wypierane są właśnie przez takie nowe, ciekawe formy.

Rękodzieło – hit czy kicz?

No cóż, wiele zależy od tego w jaki sposób wykonane jest zaproszenie. Oczywiście estetyka wielu wykonanych ręcznie zaproszeń może pozostawiać wiele do życzenia, jednak na rynku jest spora rzesza osób, które wykonują je w niezwykle estetyczny i godny polecenia sposób. Na takie oferty oczywiście warto zwrócić uwagę, bo potrafią być naprawdę atrakcyjne wizualnie oraz przystępne cenowo.

 

Zróbmy sobie fotkę!

Bardzo popularne są także zaproszenia ze zdjęciem młodej pary. Mogą być niezwykle oryginalne, bo warunkiem jest odpowiedni dobór zdjęcia. Co prawda wszelkie portrety są raczej klasyczne i stonowane, ale jeśli młoda para zdecyduje się na zamieszczenie zdjęcia w mniej oficjalnym klimacie, staje się ono ciekawie i wyjątkowe. Może mieć różnorodne wzory i swoim wyglądem przypominać np. pocztówkę.