Jak samodzielnie zrobić zaproszenia ślubne boho?

Styl boho coraz częściej gości nie tylko w naszej codziennej garderobie, ale także w tej bardziej okazjonalnej. Jest to jeden z najchętniej wybieranych stylów między innymi jeśli chodzi o garderobę ślubną. Do sukni ślubnej i garnituru w stylu boho trzeba oczywiście dobrać odpowiednie dodatki. Niektóre z nich można zrobić samodzielnie w domu, na przykład zaproszenia ślubne boho. Oto jak się za to zabrać.

Przygotuj treść

Przede wszystkim warto wcześniej przygotować treść zaproszenia. Niezależnie od tego czy zaproszenia wpisywane będą ręcznie czy drukowane, warto znać ich treść wcześniej, by wiedzieć ile miejsca może zająć ewentualna dekoracja zaproszenia.

Wybierz kartki

Dobrze jest zastanowić się dłużej nad tłem dla naszego zaproszenia. W sklepach dostępne są przeróżne kartony o pięknych fakturach i wzorach. Warto tu zwrócić uwagę między innymi na przepiękne papiery czerpane. Jako tło do zaproszeń ślubnych boho używać powinniśmy przede wszystkim jasnych kartek.

Dodatki mają znaczenie

Bardzo ważny w tym przypadku jest dobór odpowiednich dodatków. Dobrze będą tu wyglądać kolorowe wzorzyste materiały, wstążki, a także pióra. Dobrze jeśli na zaproszeniu znajdą się motywy kwiatowe lub popularny łapacz snów.