Jakie upominki dla gości weselnych?

Jak podziękować gościom weselnym za obecność? Miłe słowo w połączeniu z drobnym, ładnie zapakowanym upominkiem z pewnością obudzą ciepłe uczucia. 

Prezenty dla gości weselnych – co wybrać? 

Zgodnie z tradycją upominek dla gości weselnych ma charakter symboliczny. Nie trzeba więc wydawać fortuny, żeby przygotować tego rodzaju prezenty. Wystarczy drobny gest od serca. Co podarować gościom? Propozycji jest wiele, więc młoda para może dopasować rodzaj prezentu do charakteru przyjęcia i upodobań swoich gości. Dużą popularnością cieszą się słodycze – czekoladki, ciasteczka z wróżbą, cukierki w spersonalizowanym opakowaniu. Inne możliwości to drobne, pachnące mydełko, aromatyczna świeca, niewielka roślinka czy mała, przyozdobiona buteleczka z alkoholem. 

Jak opakować upominki ślubne? 

Chcąc, by goście poczuli się ważni i docenieni, warto zadbać o każdy detal upominku. Liczy się nie tylko zawartość, ale i efektowne opakowanie. W przypadku większości prezentów świetnie sprawdzą się eleganckie i stylowe woreczki z organzy na akcesoria ślubne – wejdź tu i obejrzyj przykłady. Nadają się zarówno na słodycze, jak i na drobne upominki rzeczowe, są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w różnych rozmiarach. Bez problemu można ich wygląd dopasować do charakteru ceremonii, wybierając właściwy kolor opakowania i ładnie je przyozdabiając, np. świeżymi kwiatami czy ładną wstążeczką. Dobrym pomysłem będzie również współgrający ze stylem dekoracji sali weselnej bilecik z imieniem gościa.