Zaproszenia ślubne w stylu boho

Najmodniejszy trend ślubny od kilku sezonów to oczywiście styl boho. Widoczny jest w projektach sukien panien młodych, wyborze miejsc na przyjecie weselne i w wystroju restauracji.

Dekoracje boho

Oczywiście do wesela w stylu boho muszą być dobrane odpowiednie dekoracje. Nie ma mowy o wymuskanych, skomplikowanych ornamentach kwiatowych, brokacie i statecznych, misternie ułożonych bukietach. Królować ma luz, naturalność i swoboda. Kolory jak najbardziej zbliżone do tych naturalnych. Dużo zieleni i lekki nieład. Jak więc nadać szyku temu pozornemu bałaganowi? Oczywiście kolorem. Świetnie sprawdzą się kolory intensywne i szlachetne jak bordowy, granatowy, chabrowy.

Zaproszenia w stylu boho

Do ślubu w stylu boho muszą być również dopasowane zaproszenia w stylu boho.

Jak one powinny wyglądać? Przede wszystkim swobodnie i naturalnie. Świetnie sprawdzą się wszelkie motywy wyglądające jak pociągnięcia pędzla. Często drukowane one są na ciemnych tłach. Zaproszenia ślubne chabrowe, bordowe itp sprawdzą się świetnie.

Chabrowe zaproszenia ślubne w tym guście – https://z-milosci.pl/zaproszenia-slubne/chabrowe genialnie będą wyglądać jeśli wykorzystamy na nich efekt ombre. Stopniowe rozmywanie koloru będzie bardzo boho i da wrażenie lekkości i naturalności.

Zaproszenia w stylu boho można oczywiście ozdobić motywami roślinnymi, jednak nie będą to misterne ornamenty, a raczej polne czy leśne kwiaty, wyglądające niczym łąka czy jak bluszcz oplatające papier.

Trend ten ma się wyjątkowo dobrze i został tak bardzo pokochany przez młode pary, że nic nie zapowiada jego rychłego końca.