Zaproś gości na swój ślub!

Zaproszenia ślubne stanowią bardzo ważną (wręcz kluczową) rolę w organizacji ślubu i wesela. To od nich bowiem goście dowiadują się o tak ważnej uroczystości oraz o wszystkich szczegółach z tym dniem związanych. Moda w zaproszeniach ślubnych zmienia się z każdym sezonem. Również i pary młode szukają inspiracji i coraz to nowszych pomysłów na ich wygląd. Na jakie więc zaproszenia warto postawić? 

1. Oryginalny pomysł

Pary młode często korzystają z gotowych wzorów, które można znaleźć w internecie, w sklepach stacjonarnych oraz w drukarniach. To dobre rozwiązanie dla tych zapracowanych i bez nutki artystycznej. Jednak, ci co chcą stworzyć zaproszenia pasujące bardziej do ich charakteru i osobowości decydują się na samodzielne zaprojektowanie zaproszeń. Możliwe jest to dzięki wielu programom, które krok po kroku tworzą zaproszenie od podstaw. 

2. Kolory, wzory, kształty 

W tek kwestii wybór jest ogromny. Prym wiodą ostatnio czerwone ślubne zaproszenia, udekorowanymi wysuszonymi kwiatami lub dużymi wstążkami. Takie zaproszenia mogą świadczyć o uroczystości, która odbędzie się w pałacu lub pięknej restauracji. Można również zdecydować się na zaproszenia bardziej nietuzinkowe jak np. wykonane na drewnie lub szkle. Pomysłów i inspiracji jest duża ilość. 

Warto jednak w tej kwestii posłuchać również rady fachowców, którzy odpowiednio dobiorą i „wyprodukują” nam nasze zaproszenia. I tak jak np, zaproszenia ślubne czerwone zrealizowane dęba w zaledwie kilka dni, tak bardziej niecodziennie pomysły wymagają czas.