Wybieramy księgę gości na wesele

Organizując ślub i wesele trzeba dopilnować wielu rzeczy. Aby impreza była udana, należy dopiąć wszystko na ostatni guzik. Księga gości to element na weselu, który bardzo często jest pomijany, uważa się go za mało ważną część przyjęcia – to błąd. Odpowiednia księga weselna może być nie tylko ciekawą dekoracją na przyjęciu, ale także dobrą atrakcją dla zgromadzonych gości.

Jaką księgę gości wybrać?

Obecnie ogranicza nas tylko i wyłącznie wyobraźnia, bo możliwości jest naprawdę wiele. Księgi gości ślubnych w tym typie można zazwyczaj zamówić wraz z zaproszeniami i to jest najprostsze rozwiązanie. Grafik może nam zaprojektować księgę gości według naszych potrzeb i upodobań, oczywiście trzeba pamiętać, że musi się wpisywać w styl organizowanego przyjęcia. Jeśli zależy nam na bardziej oryginalnym pomyśleć, warto na początku szukać inspiracji w sieci, tam jest naprawdę dużo ciekawych pomysłów. Co powiecie na księgę gości w formie mapy? Może zainteresują Was kolorowe odciski palców albo dedykacja gości na puzzlach z Waszym zdjęciem? Pomysłów jest dużo, dlatego bez większego problemu można wybrać coś dla siebie.

Księgi gości ślubnych mogą przybierać różne formy, warto jednak wybrać taką, która nie będzie później kurzyć się na strychu, ale będzie stanowić dla nas piękną pamiątkę z tego najważniejszego dnia w życiu. Bez wątpienia warto zdecydować się na księgę weselną na przyjęciu, najlepiej wybrać taką, która będzie przyciągać uwagę i będzie można później na przykład powiesić ją na ścianie czy postawić na komodzie, jako dekorację.